PARTİKÜL TEMİZLEME ANTALYA MUTLUSAN OTOMOTİV – 0533 349 4444

Hangi araçlarda dizel partikül filtresi var ?

Partikül temizleme

Aracımda partikül filtresi var mı?

 

 

1995 den günümüze kadar olan tüm binek ve ticari araçlarda DPF (Dizel Partikül Filtresi) bulunmaktadır. 2010 modele kadar dizel ve benzinli araçlarda katalizör bulunurken. 2010 model üstü dizel araçlarda dizel partikül filtresi yani DPF bulunur.

 

Partikül filtresi insan ve doğa sağlığı için büyük önem taşımaktadır. Dizel partikül filtresi ve katalizör temizleme işlemlerini Mutlusan Otomotiv olarak 20 senelik otomotiv sanayi tecrübemizden aldığımız güçle gerçekleştirmekteyiz.

 

Aracınızda partikül filtresi olup olmadığını bizi arayarak da ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Partikül filtresi temizleme işlemi öncesi kontrol ücretsizdir.

 

işyerimizde partikül temizleme işlemi hem sökerek özel makinalı sistemle kristalize temizlik ürünü kullanarak hem de araçtan sökmeden özel partikül temizleme sıvısı ile yapılmaktadır. Partikül temizleme işlemlerimiz garantilidir. Mutlusan Otomotiv Antalya’nın tek TSE belgeli partikül temizleme merkezidir.

 

Partikül temizleme işlemi araç sahiplerinin profosyonel destek alması gereken bir konudur. Partikül temizleme işlemleri sırasında kullanılan ürünün kalirteli olması ve doğrudan partikül temizleme üzerine üretilmiş ürünler olmasına dikkat edilmelidir. Partikül filtre temizliği dizel araçlarda daha sık görülmektedir. (Dizel yakıtın fazla atık üretmesinden dolayı)

 

Dizel Partikül Filtresi temizleme
partikül temizleme antalya

antalya partikül temizleme , partikül temizleme antalya , kepez partikül temizleme , akdeniz sanayi partikül temizleme , manvgat partikül temizleme , antalya dpf temizleme , dpf temizleme antalya , katalizör temizleme antalya , antalya katalizör temizleme

Telefon