PARTİKÜL TEMİZLEME ANTALYA MUTLUSAN OTOMOTİV – 0533 349 4444

Partikül (DPF) iptali – Kat İptali nedir?

kat iptali

Kat iptali nedir?

Partikül & Kat iptalinden neden kaçınmalıyım ?

 
Kat iptali veya partikül filtresi iptali aracın zehirli gaz filtrelemesini yapan katalizörün ya da partikül filtresinin içini boşaltmaktır.
 

DPF & Katalizör tamamıyla insan sağlığı göz onunda bulunarak yapılmış bir kompozit malzemedir , bu sebepten dolayı her araçta etik ve resmi olarak bulunması zorunlu bir parçadır . Bunun haricinde resmi araç muayene istasyonunun pilot bölgelerde başlattığı uygulamayla beraber DPF & Katalizör iptali yaptıran araçlar artık araç muayenesinden geçemiyorlar.

 

Önümüzdeki günlerde tüm Türkiye’de başlatılacağını düşündüğümüz bu uygulamadan dolayı DPF & Katalizör iptali yaptıran araç sahipleri , yenisi çok pahalı olan bu malzemeyi tekrar taktırmak zorunda bırakacaktır. İstasyonumuzda “İptal” işlemi yapılmamaktadır.

 

Partikül iptaline başvuran işyerleri ve araç sahipleri yasal sorumluluk almaktadır.

Kat & Partikül iptali yasal değildir !

 

antalya partikül temizleme
partikül temizleme önce-sonra

antalya partikül temizleme , partikül temizleme antalya , kepez partikül temizleme , akdeniz sanayi partikül temizleme , manvgat partikül temizleme , antalya dpf temizleme , dpf temizleme antalya , katalizör temizleme antalya , antalya katalizör temizleme , kat iptali nedir?

Telefon