PARTİKÜL TEMİZLEME ANTALYA MUTLUSAN OTOMOTİV – 0533 349 4444

PARTİKÜL TEMİZLEME ANTALYA MUTLUSAN OTOMOTİV

Partikül temizleme Antalya
Partikül temizleme

Antalya Partikül Temizleme

❗Temizliği gecikmiş partikül filtrelerinde zamanla külleşme ve erime durumları meydana gelir ve zamanla filtre dağılarak kullanılamaz hale gelir. Orijinal partikül filtrelerinin şuanda 30 Bin ₺ ‘ den başladığı düşünülürse partikül temizleme işlemlerinin önemi anlaşılmaktadır.


✅Aracınızın partikül temizleme işlemini yaptırarak yakıt tüketimini düşürebilir ve performansını arttırabilirsiniz. Partikül temizleme işlemleri aynı zamanda aracınızda daha sonra yaşanabilecek motor & turbo arızalarının önüne geçmenizi sağlar. Çünkü tıkalı bir partikül filtresi motor basıncını yükseltmektedir.


🚩Ortalama dizel bir araçta partikül filtresi temizliklerini 100 bin kilometrede yapmaktayız. 100 bin kilometredeki bir araç toplamda 8 Ton yakıt tüketimi yapmıştır ve bu 8 Ton yakıttan meydana gelen tüm atıklar aracın partikül filtresini tıkar dolayısıyla aracınız partikül filtresinin tıkanmasına bağlı olarak yüksek yakıt tüketimi ve düşük performansla çalışır.


🏢Türkiye’nin ve Antalya’nın en büyük partikül temizleme ve çözüm merkezi Mutlusan Otomotiv güvencesiyle sizlere GARANTİLİ partikül temizleme hizmeti sunuyoruz.İşyerimizde partikül filtresi hem sökülerek hem araç üstünde yapılabilmektedir.

 

🕒Sökerek yaptığımız partikül temizleme işlemleri ortalama 2 buçuk saat sürerken ,araç üstünde partikül temizleme işlemlerimiz 1 saat sürmektedir.

Yaptığımız partikül temizleme işlemlerinin motor ve yanma sistemine kesinlikle bir zararı yoktur.


Mutlusan Otomotiv olarak partikül temizleme işlemlerinde kullandığımız makine ve teçhizatları sürekli yenileyerek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.


⭐Mevcut Sistemimiz şu şekildedir :
2 Adet binek otomobil partikül temizleme makinesi
1 Adet Ağır vasıta partikül temizleme makinesi ve
1 Adet araç üstünde partikül temizleme sistemi bulunmaktadır.


Kullandığımız partikül temizleme cihazları sektöründe en iyi olan cihazların en gelişmiş modelleridir ve Antalya sınırlarında Tekdir.

Firmamız TSE hizmet yeterlilik belgesine sahiptir.
Partikül temizleme işlemlerinizde kesinlikle profesyonel destek almanız gerekmektedir.


💸Tanıtım fiyatımızla partikül temizleme hizmetinden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.


✍🏼TSE Belgeli istasyondan %100 Garantili DPF & Katalizör Temizliği

📌 Akdeniz Sanayi Sitesi 5037 Sok. No:151 Kepez / Antalya
(Vakıf Zeytinliği Karşısı)


📞 0533 349 4444


mutlusanotomotiv.com

#partikültemizleme #partikültemizlemeantalya #DPF #DPFtemizleme #antalya #mutlusan

Partikül temizleme hakkında bilgi almak için sağ ve sol taraflarda bulunan Whatsapp ve arama butonlarını kullanabilirsiniz.

antalya partikül temizleme , partikül temizleme antalya , kepez partikül temizleme , akdeniz sanayi partikül temizleme , manvgat partikül temizleme , antalya dpf temizleme , dpf temizleme antalya , katalizör temizleme antalya , antalya katalizör temizleme

ağır vasıta partikül temizleme
Telefon